exclamation-circle Пробни завршни испит

- #1 од Александар Винић
Пробни завршни испит was created by Александар Винић
Драги осмаци,
Као и претходних година, и ове ће бити реализован завршни испит. Термин и начин реализације завршног испита зависиће од трајања ванредног стања, односно од могућности нормализације наставе. О томе ћете бити накнадно обавештени.
Како бисте се што боље припремили за завршни испит потребно је да урадите пробни испит. Пробни испит треба да вам помогне да што боље сагледате своје знање. С обзиром на тренутну ситуацију пробни завршни испит ће бити реализован онлајн.

Пробни завршни испит можете урадити наплатформи mojaucionica.gov.rs.

Параметре за приступ платформи (корисничкоиме и лозинку) ћете добити од ваших одељењских старешина.

Пробно тестирање ће бити спроведено:

22. априла – тест из српског(матерњег) језика

23. априла – тест из математике

24. априла – комбиновани тест

Сваког дана ће вам одговарајући тест бити доступан на платформи 12 сати (од 800 до 2000).

Изради теста можете приступити САМО ЈЕДНОМ и можете га радити само предвиђено време (120 минута).
Повратну информацију (резултате) можете добити сваког дана након истека времена предвиђеног за рад (после 20 часова).
Платформа mojaucionica.gov.rs ће вам бити доступна од 14. априла како бисте могли да се улогујете, упознате са платформом и урадите неколико демо примера.
Ученици који немају техничке могућности даураде онлајн пробни тест, могу добити одштампан примерак сва три теста 24. априла у матичној школи. Тестове ће урадити код куће, а резултате проследити предметним наставницима на већ устаљен начин (мејл, вибер,...)

Уколико имате неких питања или недоумица око израде пробног завршног теста можете их поставити овде у одговру или у комуникацији са одељењским старешинама.
Останите здрави и безбедни!

Please Пријава to join the conversation.