ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Друго полугодиште школске 2021/22. године почиње у понедељак, 24. јануара и то на следећи начин:

• Ученици од првог до четвртог разреда наставу похађају редовно у преподневној смени по устаљеном распореду часова.
  • Ученици од петог до осмог разреда наставу похађају у послеподневној смени по комбинованом моделу. Одељења се деле на групе које похађају наставу сваког другог дана наизменично, а у понедељак у школу долази прва група. Изузетак су дани када су по распореду часови технике и информатике и тада у школу долазе обе групе.

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију неопходно је да се поштују све прописане мере заштите од заражавања: ношење маски, дезинфекција  руку, избегавање већих окупљања.

Свим ученицима и запосленима у школи желимо срећан почетак!